képsor

------------------------------------------------------------

 

Tisztelt Horgásztársak!

 

Örömmel tesszük közzé az alábbi nyertes pályázatainkat, amelyekkel egyesületünk 2021-es évben gazdagodott:

 

  1. Civil szervezetek ingatlan beruházási, felújítási támogató pályázat Bethlen Gábor Alap

2021-ben a Kormány újabb pályázati kiírást tett közzé, 5.000 fő lakosságszám feletti településeken működő civil szervezetek számára. Ennek keretében adta be ingatlan felújítási igényét a Magyar Vagon és Gépgyár Horgász Egyesületünk. Ezen pályázat eredménye egy  8.000.000 Ft-os, vissza nem térítendő, ingatlan felújítási támogatás, amelyet szervezetünk a tanyaház teljes felújítására, kiépítésére használhat fel.

A beruházás kivitelezése 2022. dec. végén ér véget. A munkálatok megkezdésének pontos időpontjáról további tájékoztatást teszünk közzé.  

Ezen beruházás lehetővé teszi a Natura 2000-es területen elhelyezkedő, immár a környezetébe tökéletesen illeszkedő faház megépítését, és tovább serkenti az Öko-turizmus fellendülését, minőségibb lehetőséget biztosítva a horgászatra, természetbeni kikapcsolódásra.

 

 

(A kép illusztráció)

 

  1. Benzinmotoros magassági ágvágó

 

 

 A kép illusztráció)

Vízparti természeti környezet fenntartását támogató technikai eszközök tárgyában benyújtott pályázatunk eredményeként gazdagodott egyesületünk egy magassági, motoros ágvágóval, amely lehetővé teszi a természeti környezet, előzetesen engedélyezett rendben tartását.

 

  1. Vertikális merülő motoros levegőztető

A vízminőség javítását támogató technikai eszközök tárgyában lebonyolított közbeszerzési eljárás pályázati eredményeként egyesületünk egy vertikális merülő motoros levegőztetőt is hasznosíthat, szintén a védelem alatt álló környezet javára.

 

(A kép illusztráció)

Az eszközök tényleges üzembe helyezésére egyeztetések után kerül sor.

 

 

 

Üdvözlettel,

Elnökség

-----------------------------------------------------------------------------

Kövess bennünket!

mvg képsor

© MVG HE - Magyar Vagon és Gépgyár Horgász Egyesület 1948.